Blog informacyjny

Internetowa rejestracja pacjentów - istota i zalety

Przez MIP

Podobnie do wszystkich usługowych przedsięwzięć, również usługi medyczne wprowadzają coraz to bardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne.

czytaj więcej
2013.09.10
Pozycjonowanie stron lekarskich - korzyści i fakty

Przez MIP

Większość firm jest skoncentrowana na marketingu internetowym aby promować swoje produkty i usługi bardziej efektywnie. Również dla lekarzy internet stał się podstawową koniecznością.

czytaj więcej
2013.08.10
5 prostych sposobów na optymalizację strony dla lekarzy

Przez MIP

Wygląd strony dla lekarza jest pierwszym miejscem, od którego pacjenci zaczynają kształtować swoją opinię na temat Twojej praktyki lekarskiej podczas wyszukiwania w internecie. To również pierwsze miejsce gdzie zaczyna się Twój marketing medyczny.

czytaj więcej
2013.07.04
7 dobrych praktyk w marketingu dla lekarzy

Przez MIP

Jest XXI wiek i ludzka populacja przekroczyła 7 miliardów. To powoduje wzrost liczby pacjentów, a to z kolei wybrukowało drogę do wzrostu w liczbie lekarzy. I tutaj dochodzimy do istoty rzeczy. Przy tak dużej ilości lekarzy, oferujących szeroki wachlarz usług medycznych, istnieje zagrożenie dużej konkurencji.

czytaj więcej
2013.06.14
post-image
Wspieramy młodych naukowców

Przez MIP

Po raz czwarty z rzędu firma Lek-Med wsparła swoim potencjałem technicznym Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy okazji organizacji III Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców.

czytaj więcej
2013.04.17
post-image
Kolejnych 113 laureatów godła "Przyjazna Przychodnia"

Przez Pawel Sikora

Zgromadzonym oczekującym na uroczystość wręczenia organizatorzy tradycyjnie zaproponowali bogaty program merytoryczny, który wypełniły prelekcje odnoszące się do branżowych trendów, zarządzania strategicznego marketingiem i aktualnych przepisów prawa regulujących działalność przychodni.

czytaj więcej
2012.12.11
post-image
Posiedzenie Naukowe Oddziału Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich

Przez MIP

15 maja 2012 roku w sali wykładowej im. Profesora Wiktora Brossa Akademii Medycznej we Wrocławiu odbyło się posiedzenie naukowe Oddziału Dolnośląskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich, którego gospodarzem była Klinika Chirurgii Serca AM. Program posiedzenia wypełniły wystąpienia pracowników Katedry i Kliniki Chirurgii Serca, która po przeprowadzce, już rok działa w Centrum Klinicznym przy ul. Borowskiej.

czytaj więcej
2012.05.18
post-image
Konferencja Przyjazna Przychodnia

Przez MIP

Mieliśmy przyjemność wygłosić dla Państwa wykład na temat współczesnych wymagań stawianych medycznym stronom internetowym. Prezes Lek - Med Sp. z o.o., Miłosz Piasecki zabrał słuchaczy w ciekawą podróż po świecie lekarskich stron www oraz skutecznej promocji, w aktualnie najważniejszym medium jakim jest Internet.

czytaj więcej
2012.04.02
post-image
Aconcagua Lek-Med 2012 Expedition

Przez MIP

Sukcesem zakończyła się współorganizowana przez Lek-Med.pl ekspedycja na najwyższy szczyt półkuli południowej, "Kamiennego Strażnika" Aconcagua 6926 m.n.p.m.

czytaj więcej
2012.02.29
post-image
Lek-Med.pl patronem merytorycznym programu Przyjazna Przychodnia

Przez MIP

Z przyjemnością ogłaszamy iż rozpoczęliśmy współpracę z programem certyfikacji przychodni medycznych "Przyjazna Przychodnia". Ogólnopolski program poprawy jakości obsługi pacjenta „Przyjazna Przychodnia” zakłada przeprowadzenie bezpłatnych audytów wśród co najmniej 250 niepublicznych placówek ochrony zdrowia – każdy z audytów zakończy przekazanie raportu z wytycznymi, zaś najlepsze praktyki zyskają certyfikację „Przyjazna Przychodnia” i ogólnopolską promocję w grupie pacjentów.

czytaj więcej
2012.01.23
post-image
Lek-Med.pl obecny w prasie branżowej!

Przez MIP

Szanowni Państwo mamy przyjemność poinformować, iż w najnowszym numerze Menedżera Zdrowiała ukazał się artykuł, w którym eksperci Lek-Med.pl zostali zaproszeni do fachowego przedstawienia obecnych trendów w tworzeniu stron www i kampanii internetowych dla jednostek służby zdrowia i lekarzy.

czytaj więcej
2011.10.17
post-image
Reprezentacja Lek-Med.pl na szczycie Mont Blanc

Przez MIP

Miło nam poinformować iż w sobotę 16 lipca 2011 roku zespół Lek-Med.pl stanął na szczycie najwyższej góry Europy, Mont Blanc 4810 m.n.p.m. Jest to kolejna z wypraw sponsorowana przez naszą firmę, w której biorą udział członkowie zespołu.

czytaj więcej
2011.07.21
post-image
Klinika Chirurgii Serca Akademii Medycznwej we Wrocławiu nowym partnerem naszej firmy

Przez MIP

Uprzejmie informujemy, iż Klinika Chirurgii Serca Akademii Medycznej we Wrocławiu została nowym partnerem i klientem firmy Lek-Med.

czytaj więcej
2011.06.30
post-image
PO PIERWSZE STRONA INTERNETOWA, PO DRUGIE POZYCJONOWANIE

Przez MIP

Gdyż jest wygodniejszą formą kontaktu pacjenta z gabinetem lekarskim od telefonu. Telefon może być zajęty, a ponadto lekarz może nie mieć czasu na dłuższą rozmowę telefoniczną, tymbardziej jeśli włąśnie przyjmuje. Dlatego najdogodniejszą pierwszą formą kontaktu pacjenta z lekarzem jest strona internetowa gabinetu. Informacje potrzebne pacjentowi są profesjonalnie przygotowane i posegregowane. Pacjent szybko uzyskuje kompletny zestaw informacji i ma wiedzę o świadczonych usługach medycznych.

czytaj więcej
2011.05.18
post-image
JAK PACJENCI ZNAJDUJĄ SWOJEGO LEKARZA

Przez MIP

Ponad połowa pacjentów znajduje lekarza dzięki Internetowi – i taki jest trend, a tylko co piąty pacjent dzięki informacjom uzyskanym w Placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i niewiele mniej (16%) zostaje poleconych „ustnie” – rodzina, znajomi,inni pacjenci.

czytaj więcej
2011.04.18
post-image
DLACZEGO INTERNETOWA REJESTRACJA PACJENTÓW ZYSKUJE NA POPULARNOŚCI?

Przez MIP

W niedużych klinikach, takich jak placówki medycyny estetycznej, niezwykle ważna jest szybka obsługa pacjentów, nieobarczona zbyt dużą ilością formalności.

czytaj więcej
2010.12.30
Rejestracja pacjenta do lekarza przez internet

Przez Dziennik Gazeta Prawna

Od 2012 roku wszystkie placówki ochrony zdrowia będą musiały umożliwić pacjentom rejestrowanie się na wizyty lekarskie czy badania za pośrednictwem internetu.

czytaj więcej
2010.10.30
Telemedycyna dla lekarza i pacjenta

Przez Gazeta.pl

Pacjent ma komputer z kamerą, mikrofonem i głośnikami oraz urządzenia z czujnikami. Może konsultować swoje objawy z lekarzem i przesyłać wyniki, które archiwizowane są w bazie danych. Lekarz na bieżąco modyfikuje zalecenia, albo wzywa pacjenta na wizytę.

czytaj więcej
2010.10.30
Pacjent w systemie

Przez nowoczesna-klinika.pl

W niedużych klinikach, takich jak placówki medycyny estetycznej, niezwykle ważna jest szybka obsługa pacjentów, nieobarczona zbyt dużą ilością formalności.

czytaj więcej
2010.10.30
post-image
DLACZEGO KAŻDY LEKARZ POWINIEN MIEĆ SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ?

Przez MIP

Czy jeszcze należy stawiać pytanie: dlaczego każdy lekarz powinien mieć stronę internetową? Każdy lekarz, który już ma stronę internetową właśnie takiej odpowiedzi udzieli. W dzisiejszych czasach pacjent kontaktuje się z lekarzem dzięki jego stronie www. Pierwszy kontakt pacjenta z gabinetem lekarskim coraz częściej odbywa się poprzez stronę internetową gabinetu. Dlaczego? Gdyż dzisiaj pacjenci szukają stron internetowych lekarzy, pytają o adres strony.

czytaj więcej
2010.10.30

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo