Blog informacyjny
0
Czytaj następny wpis:

5 prostych sposobów na optymalizację strony dla lekarzy

Czytaj poprzedni wpis:

Internetowa rejestracja pacjentów - istota i zalety

Pozycjonowanie stron lekarskich - korzyści i fakty

Przez Miłosz Piasecki

W dzisiejszych czasach, więcej niż 70% populacji na całym świecie jest połączonych z internetem oraz ma do niego dostęp poprzez komputery, laptopy oraz smartfony. Z tego powodu większość firm jest skoncentrowana na marketingu internetowym aby promować swoje produkty i usługi bardziej efektywnie. Również dla lekarzy internet stał się podstawową koniecznością.

Aby promować Twoją praktykę lekarską poprzez internet możesz wykorzystać pozycjonowanie stron gabinetów lekarskich. Jeżeli posiadasz stronę internetową, która zawiera niezbędne informacje na temat Twojej praktyki, należy ją zoptymalizować aby wyświetlała się pośród pierwszych pięciu wyników wyszukiwania.

Wdrażanie pozycjonowania stron medycznych.

Aby zainteresować większą liczbę pacjentów Twoją praktyką lekarską, po pierwsze musisz zbudować swoją internetową reputację. Usługa pozycjonowania stron lekarskich jest konieczna abyś został zauważony. Z kolei aby wyciągać z tego wymierne korzyści powinieneś zoptymalizować swoją stronę lekarską na potrzeby wyszukiwarki internetowej, co pomoże Ci zaistnieć w internecie, a tym samym zdobyć zainteresowanie.

Istnieją firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron dla lekarzy o ugruntowanej pozycji, które oferują rozwiązania dostosowane do wymagań Twojej praktyki. Większość firm zajmujących się pozycjonowaniem stron posiada grupę ekspertów, doświadczonych w wyspecjalizowanej optymalizacji stron lekarskich pod kątem pozycjonowania. Z chęcią zapewnią odpowiednią pomoc podczas dostarczania usługi, przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Co więcej, można znaleźć firmę, która wykona tę usługę w bardzo przystępnej cenie.

Usługi oferowane przez firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron internetowych:

 • Opracowywanie idealnej strategi pozycjonowania, która znacznie polepszy widoczność w internecie Twojej strony lekarskiej

 • Opracowywanie odnośników i kontentu strony

 • Profesjonalne konstruowanie tekstów reklamowych

 • Odnajdywanie słów kluczowych odpowiednich ze względu na wyszukiwanie w internecie

 • Optymalizacja konwersji

 • Optymalizacja portali społecznościowych oraz marketingu poprzez artykuły

 • Tworzenie zoptymalizowanych tytułów oraz znaczników w sekcji nagłówkowej.

 • Organizowanie e-mailowych kampanii reklamowych oraz kampanii reklamowych typu ADWORDS

Korzyści wynikające z korzystania z usługi pozycjonowania stron medycznych:

 • Ulepszenie pozycji w rankingach internetowych

 • Wzrost liczby pacjentów

 • Wzrost dochodów

 • Pomoc w generowaniu ruch na stronie i pytań

 • Wzrost liczby osób przeglądających Twoją medyczną stronę internetową

 • Polepszenie widoczności w internecie.

Przy tak dużej ilości firm zajmujących się pozycjonowaniem stron medycznych ciężko jest zdecydować się na tą, która w pełni zaspokoi potrzeby pozycjonowania Twojego gabinetu. Wykorzystaj internet aby wyszukać odpowiednią firmę i sprawdź portfolio klientów - lekarzy, którzy jej zaufali, aby podjąć ostateczną decyzję.

Pozycjonowanie stron internetowych dla lekarzy może być Twoją odpowiedzią na pytanie o sposoby efektywnej reklamy Twojej praktyki lekarskiej w internecie.

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo