Blog informacyjny
0
Czytaj następny wpis:

Klinika Chirurgii Serca Akademii Medycznwej we Wrocławiu nowym partnerem naszej firmy

Czytaj poprzedni wpis:

Lek-Med.pl obecny w prasie branżowej!

post-image

Reprezentacja Lek-Med.pl na szczycie Mont Blanc

Przez Miłosz Piasecki

Miło nam poinformować iż w sobotę 16 lipca 2011 roku zespół Lek-Med.pl stanął na szczycie najwyższej góry Europy, Mont Blanc 4810 m.n.p.m. Jest to kolejna z wypraw sponsorowana przez naszą firmę, w której biorą udział członkowie zespołu.

Zdobywanie najwyższych gór całego świata stanowi doskonałe odbicie misji i wartości Lek-Med.pl. Solidność, odpowiedzialność i determinacja by uzyskać najlepsze efekty stanowią najważniejszą wartość zarówno w naszej pracy, trosce o Państwa potrzeby, jak i zdobywaniu najwyższych szczytów świata.

Jest to już druga ekspedycja Lek-Med. Przypominamy, iż pierwsza z lipca 2010r. znalazła swój finał na szczycie Kilimanjaro, zaś naszą kolejną sportową ambicją jest zdobycie w lutym 2012r. najwyższej góry poza kontynentem azjatyckim - Aconcagua. Będziemy Państwa informować na bieżąco o naszych kolejnych sukcesach zarówno górskich jak i na rynku ochrony zdrowia.

Trudno o dyscyplinę, w której misterność, rozwaga i dbałość o prezycyjny plan byłyby ważniejsze niż we wspinaczce wysokogórskiej. Niech realizacja naszych sportowych, ekstremalnych pasji będzie dla Państwa świadectwem charakterów osób, którym decydują sie Państwo powierzyć budowę własnego wizerunku i marki. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie, a także zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy dopiero rozważają możliwość nawiązania z nami współpracy.

MontBlanc1

MontBlanc2

MontBlanc3

MontBlanc4

MontBlanc5

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo