Blog informacyjny
0
Czytaj następny wpis:

Kolejnych 113 laureatów godła "Przyjazna Przychodnia"

Czytaj poprzedni wpis:

7 dobrych praktyk w marketingu dla lekarzy

post-image

Wspieramy młodych naukowców

Przez Miłosz Piasecki

Po raz czwarty z rzędu firma Lek-Med wsparła swoim potencjałem technicznym Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy okazji organizacji III Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców.

Nasza firma opracowała i udostępniła narzędzia między innymi do rejestrowania prac naukowych zgłaszanych na konferencję; generowania dokumentacji, certyfikatów i dyplomów; programów do obsługi prezentacji multimedialnych.

Na potrzeby konferencji jak co roku opracowany został system identyfikacji wizualnej obejmujęcy nowy logotyp STN'u, a także wiodący motyw graficzny konferencji z indywidualnym projektem plakatu, okładki, materiałów drukowanych, bannerów i gadżetów.

Warto również zauważyć, że konferencja jest pewnego rodzaju zwieńczeniem w pierwszym roku akademickim działalności innowacyjnego w skali kraju systemu obsługi kół naukowych wraz z nowoczesną stroną internetową, które wdrożyliśmy na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu w październiku 2012.

Więcej informacji na temat konferencji i uniwersytetu znajduje się na stronie www.stn.am.wroc.pl

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo