Opinie klientów

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo
W tej chwili internet to najlepsze medium, dzięki któremu możesz dotrzeć do potencjalnych pacjentów. Obecnie reklamy w każdej branży zachęcają do odwiedzania stron internetowych - dajemy Ci więc możliwość kreowania własnego wizerunku w internecie z naszą asystą.
Na stronie internetowej najważniejszy jest spójny przekaz informacji, które zamieszczasz. Bardzo ważny jest profesjonalny charakter grafiki - każdy najdrobniejszy element powinien mieć swoje miejsce i właściwe wyważenie względem grafiki całej strony. Zadbamy o to dla Ciebie!
Najprostsze rozwiązania są najlepsze! Zaprojektowaliśmy system zarządznia treścią w formie osobistego organizera. Wygodnie siadasz w fotelu, otwierasz przed sobą osobisty organizer i zakładka po zakładce wprowadzasz i modifykujesz dowolne dane. Możemy to również zrobić za Ciebie...korzystaj z naszej asysty nawet poprzez SMS.
Z punktu widzenia pacjenta internetowa rejestracja jest najprostszym i wyjątkowo szybkim sposobem zorientowania się w wolnych i dogodnych terminach. Dzięki temu pacjent nie trafi na zajęty telefon, nie musi osobiście zapisywać się na wizytę, gdyż w dowolnej chwili może się zalogować i kilkoma kliknięciami myszy zarezerwować dogodny termin.
Pacjenci lekarza odnajdują w internecie i stamtąd czerpią większość informacji o jego praktyce - taki jest trend. Żadna inna metoda dotarcia do pacjenta z naszą medyczną ofertą nie jest w stanie tak łatwo udzielić informacji i w tak pełnym zakresie. W związku z tym tak ważne jest pozycjonowanie stron dla lekarzy, dzięki któremu strona gabinetu uzyskuje pozycję na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.pl a najlepiej jeśli jest to czołówka.