Potrzeby lekarzy

Czytaj poprzedni wpis:

INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY STRONY

Czytaj następny wpis:

OSOBISTY ORGANIZER - INTUICYJNY SYSTEM EDYCJI TREŚCI

GOTOWE SZABLONY STRON DLA LEKARZY

W takim razie interesuje Cię Pakiet usług Gold, który przygotowaliśmy specjalnie, aby dosłownie podczas picia kawy można było przygotować stronę gabinetu lekarskiego.

Wystarczy zamówić usługę, uzyskać tym samym dostęp do panelu edycyjnego w formie osobistego organizera, gdzie po zalogowaniu możesz bezpośrednio określić:

grafikę swojej strony

- kolory
- zdjęcia o tematyce zdrowotnej i lekarskiej pasujące do wybranych kolorów
- rodzaj dynamicznego menu - w różnych estetycznych formach
- zestaw ikonek, które podpowiedzą wzrokowo pacjentom gdzie szukać konkretnych informacji

Wszystko w prostej, intuicyjnej formie - w 3 minuty dopracujesz graficzny przekaz strony. Wszystkie wskazane elementy graficzne strony zostały dobrane w sposób spójny i przemyślany, jakąkolwiek kompozycję wybierzesz dla siebie - gwarantujemy estetykę, przejrzystość i czytelność na najwyższym poziomie.

W kolejnym kroku możesz rozpocząć wprowadzanie danych na stronę.

Poszczególne zakładki Twojej strony takie jak np. "kontakt" lub "zakres usług" mają swoje odpowiedniki w systemie edycyjnym - osobistym organizerze.

Dodatkowym udogodnieniem jest identyczny układ funkcjonalny - czyli wprowadzając dane zobaczysz od razu jak będą wyglądały na stronie i ile zajmą miejsca. Możesz również korzystać z funkcji podglądu.

Przygotowane treści wprowadzisz w 12 minut. Tym samym strona będzie gotowa po kwadransie. Teraz w dowolnym momencie możesz ją edytować - zmieniać grafikę wraz ze zmieniającymi się porami roku, zmieniać i aktualizować dane w dowolnym momencie z dowolnego komputera.

Warty odnotowania jest również fakt, że nasz dział obsługi - dedykowany asystent Twojej strony może to zrobić za Ciebie.
Możesz nawet wygodnie usiąść przed komputerem i podczas rozmowy telefonicznej patrzeć jak strona Twojego gabinetu powstaje na Twoich oczach… widzisz jakie to takie proste i przyjemne…?

tak… możesz to sprawdzić teraz.

Oferta Demo

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo