Potrzeby lekarzy

Czytaj poprzedni wpis:

OSOBISTY ORGANIZER - INTUICYJNY SYSTEM EDYCJI TREŚCI

Czytaj następny wpis:

POZYCJONOWANIE STRON DLA LEKARZY

INTERNETOWA REJESTRACJA PACJENTÓW

Miejsce w hotelu, wycieczka, bilety do kina czy na imprezę – uzyskujesz informacje i dokonujesz rezerwacji za pomocą komputera i internetu, prawda? Dlatego naturalną koleją rzeczy na popularności zyskuje internetowa rejestracja pacjentów.

Moduł rejestracji internetowej pacjentów może zostać uruchomiomy w ramach Pakietów usług - od Gold, przez Platinum po Przychodnia  + jako usługi dodatkowe. W przypadku jednoosobowych gabinetów lekarskich, cena rejestracji pacjentów online jest stała a w przypadku przychodni zależy od liczby specjalistów korzystających z terminaży elektronicznych i ustalamy ofertę indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb.

Pacjent sam poszukuje tej możliwości i formy rejestracji wizyty lekarskiej.

Jeżeli ma do wyboru – telefon do gabinetu, rejestrację osobistą co często wiąże się ze staniem w kolejce lub internetową rejestrację, wybór staje się zrozumiały. Dlatego lekarze posiadający gabinety, a także Placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej coraz częściej oferują pacjentom możliwość internetowej rejestracji wizyt.

Z punktu widzenia pacjenta internetowa rejestracja jest najprostszym i wyjątkowo szybkim sposobem zorientowania się w wolnych i dogodnych terminach. Dzięki temu pacjent nie trafi na zajęty telefon, nie musi osobiście zapisywać się na wizytę, gdyż w dowolnej chwili może się zalogować i kilkoma kliknięciami myszy zarezerwować dogodny termin.

Ty z kolei możesz odpocząć od wiecznie dzwoniącego telefonu, zwiększyć skuteczność rejestracji, ponieważ nie ma sytuacji, że "internetowa rejestratorka" jest zajęta. Pracując 24/7 czyli 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu może się okazać nie ocenioną pomocą przy rejestracji wizyt i zwiększeniu liczby odwiedzin Twojego gabinetu.

Dodatkowym wsparciem tej usługi jest system powiadomień  SMS, który we właściwym momencie poinformuje Cię o nowej zarejestrowanej wizycie, wyśle potwierdzenie pacjentowi a także przypomni mu żeby na pewno przyszedł na wyznaczoną wizytę, nawet kilkakrotnie, jeśli będzie taka potrzeba.

Czy zdarzyła Ci się sytuacja, że pacjenci nie przychodzą w wyznaczonych terminach? Zapewne tak. System przypomnień SMS daje możliwość zminimalizowania takich sytuacji i nie wymaga Twojego zaangażowania czasowego - wszystko odbywa się automatycznie.

Z kolei jeśli chcesz zapraszać  pacjentów na badania kontrolne, zmotywować ich do wykonania koniecznych badań dodatkowych, których wyniki mają przedstawić podczas kolejnej wizyty, etc… możesz wykorzystać system zaproszeń i przypomnień SMS, który zadba o systematyczne informowanie pacjentów a także poprosi o potwierdzenie. Wyobrażasz sobie inne zastosowania naszych aplikacji? Przygotujemy je dla Ciebie i zadbamy, aby ułatwiły  Twoją pracę i zaoszczędziły cenny czas.

Chcesz wypróbować jak działa internetowa rejestracja pacjentów? Uruchomimy wybrane funkcje na okres próbny.

Oferta Demo

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo