Potrzeby lekarzy

Czytaj poprzedni wpis:

KOMPLEKSOWY MARKETING I PROMOCJA W OCHRONIE ZDROWIA

Czytaj następny wpis:

DOMENA I HOSTING

LOGOTYP - TWÓJ INDYWIDUALNY ZNAK GRAFICZNY

Logo to graficzny znak spełniający wiele różnorodnych funkcji, w tym dwie najważniejsze – pełni rolę informacyjną oraz marketingową.

Z tymi funkcjami logotypu jest ściśle związane coś, co określa się jako „budowanie marki”. Logo pozwala wyróżnić się z otoczenia. Ale żeby się wyróżnić potrzebna jest rozpoznawalna nazwa. Najprostszym przykładem nazwy jest imię i nazwisko, ale czasem dodajemy jakiś element albo wybieramy nazwę odrębną.

Budowanie marki rozpoczyna się od stworzenia wizerunku i dlatego już na samym początku warto zadbać o logotyp.

Atrakcyjna forma graficzna logotypu ma za zadanie przyciągnąć uwagę, a skrótowość przekazu - gdyż logo jest najkrótszym sposobem przekazania informacji - pozwala na szybkie i łatwe rozpoznanie, zauważenie, zapamiętanie. Jego starannie dopracowana forma świadczy o rzetelności i poświęceniu.

Logo może symbolizować jakąś ideę – w przypadku gabinetu medycznego może to być nawiązanie do któregoś z symboli związanych z medycyną na przykład „laska Eskulapa”. Ważne jest, by było czytelne i rozpoznawalne. Powinno formą i kolorystyką wywoływać u odbiorcy pozytywne skojarzenia, a jeśli to możliwe motywować do pożądanej reakcji.

Znak rozpoznawczy naszego gabinetu będzie podkreślał profesjonalizm i solidność. Ważne jest, żebyśmy nie skorzystali z łatwo dostępnego szablonu, który może zostać powielony. Najlepiej, gdy nasze oczekiwania zamknie w unikalnym logo profesjonalista.

Logotypy dla lekarzy oraz placówek ochrony zdrowia wchodzą bezpłatnie w skład naszej oferty w ramach Pakietów usług - Platinum, Platinum plus oraz Przychodnia plus. Tworząc indywidualny projekt graficzny strony, staramy się przygotować niepowtarzalny i budzący określone skojarzenia logotyp konkretnej praktyki lekarskiej, który z jednej strony stanowi dopełnienie lekarskiej strony www, z drugiej zaś połączy wszystkie materiały promocyjne gabinetu lekarskiego - takie jak papier firmowy, wizytówki, ulotki i inne.

To swego rodzaju nić skojarzeń, dzięki której uzyskujemy efekt spójności i profesjonalizmu wszystkich materiałów marketingowych naszego gabinetu.

Możemy również przygotować logotyp na indywidualne zamówienie - w takim przypadku określamy naszą ofertę stosownie do Twoich potrzeb.

Oferta Demo

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo