Potrzeby lekarzy

Czytaj poprzedni wpis:

GOTOWE SZABLONY STRON DLA LEKARZY

Czytaj następny wpis:

INTERNETOWA REJESTRACJA PACJENTÓW

OSOBISTY ORGANIZER - INTUICYJNY SYSTEM EDYCJI TREŚCI

Intuicja, wysoka estetyka, wydajność - takie założenia przyświecały naszym pracom nad systemem edycji danych na stronie - osobistym organizerze.

Udało się! Zbieramy bardzo wiele pochlebnych opinii, zarówno za wykonanie i przyjemność użytkowania naszego organizera, jak i jego stronę funkcjonalną.

Każda przygotowana przez nas strona dla lekarza jest oparta właśnie o ten system, dzięki czemu edytowanie i wprowadzanie danych jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

Usiądź wygodnie w swoim fotelu, otwórz przed sobą osobisty organizer i zakładka po zakładce wprowadź dowolne treści w określone i wskazane pola, jak do podręcznego kalendarza, w którym codzienne sprawy znajdują miejsce.

Tak, to takie proste. Wprowadzanie danych w naszym systemie jest przyjemne i zajmuje mało czasu.

Wszystkie funkcje podzielone są na moduły funkcjonalne co umożliwia szybką i sprawną edycję lekarzom i łatwość aktualizacji i rozbudowy o nowe, przydatne funkcje naszym programistom.

Niezależnie jaki masz kontakt z komputerem, nasz system ułatwi Ci pracę i zadba o Twoją stronę internetową w najwyższym stopniu.

Oferta Demo

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo