Potrzeby lekarzy

Czytaj poprzedni wpis:

INTERNETOWA REJESTRACJA PACJENTÓW

Czytaj następny wpis:

KOMPLEKSOWY MARKETING I PROMOCJA W OCHRONIE ZDROWIA

POZYCJONOWANIE STRON DLA LEKARZY

Ponad połowa pacjentów znajduje lekarza dzięki Internetowi – i taki jest trend, a tylko co piąty pacjent dzięki informacjom uzyskanym w Placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Niewiele mniej (16%) zostaje poleconych „ustnie” – rodzina, znajomi,inni pacjenci.

W zależności od wybranego Pakietu Usług pozycjonowanie strony na wskazane słowa kluczowe jest wliczony w cenę. W przypadku kampanii pozycjonerskich na kilka kilkanaście słów kluczowych, dokonujemy indywidualnej wyceny, na podstawie ilości wyników Google na dane frazy oraz konkurencji ze strony innych serwisów.

Pacjenci lekarza odnajdują w internecie i stamtąd czerpią większość informacji o jego praktyce - taki jest trend. Żadna inna metoda dotarcia do pacjenta z naszą medyczną ofertą nie jest w stanie tak łatwo udzielić informacji i w tak pełnym zakresie.

W związku z tym tak ważne jest pozycjonowanie stron dla lekarzy, dzięki któremu strona gabinetu uzyskuje pozycję na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.pl a najlepiej jeśli jest to czołówka.

Odwiedzalność takiej strony medycznej wzrośnie kilkukrotnie - co oznacza kilkukrotnie większą odwiedzalność naszego gabinetu przez potencjalnych pacjentów.

Własna, medyczna strona internetowa może doskonale wesprzeć wszystkie metody znajdowania naszego gabinetu, a dzięki właściwemu jej zaprojektowaniu może w znacznym stopniu zastąpić metodę „polecenia” przez członka rodziny czy znajomego.

Jeżeli z innego źródła pacjent się dowie o naszym gabinecie, to pierwsze co zrobi - w wyszukiwarce Google wpisuje „słowa kluczowe” by nas odnaleźć - z reguły miasto oraz specjalizację lub specjalizację i nazwisko. Potwierdzają to badania ankietowe.

Dlatego tak ważne jest profesjonalne zaprojektowanie strony gabinetu lekarskiego a następnie optymalne pozycjonowanie, aby uczynić ją łatwą do odnalezienia dla potencjalnego pacjenta.

Naszym celem jest sprowadzenie jak największej liczby odwiedzających na Twoją stronę a następnie uczynienie z nich Twoich pacjentów.

Oferta Demo

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo