Potrzeby lekarzy

Czytaj następny wpis:

INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY STRONY

STRONA INTERNETOWA GABINETU LEKARSKIEGO

Proces tworzenia indywidualnej strony internetowej zaczynamy od określenia Twoich potrzeb. Przygotowujemy kilka propozycji projektu, z których jedną, wybraną dopracowujemy tak, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Cenne są wskazówki jakie strony Ci się podobają i jaka kolorystyka budzi pozytywne emocje.

Twój udział na tym etapie jest bardzo pomocny, ale staramy się jak najmniej angażować Twój cenny czas i korzystać z naszego doświadczenia, aby projekt był optymalny funkcjonalnie i graficznie również z punktu widzenia pacjentów.

Od momentu złożenia zamówienia w ciągu 2,3 dni przedstawiamy niemal gotowe projekty stron, prosimy również, aby w tym czasie zastanowić się nad najważniejszą treścią strony:

1. charakterystyką działalności, przesłaniem do pacjentów, słowem wstępnym
1. zakresem świadczonych usług
2. miejscami i godzinami przyjęć
3. zdjęciami związanymi z Tobą i gabinetem
4. referencjami (jeśli chcesz dodać skany, zdjęcia dyplomów, szkoleń)
5. artykułami, które możemy również zamieścić
6. określamy słowa kluczowe, na które pozycjonujemy Twoją stronę w wyszukiwarce Google - np "ginekolog Jelenie Góra"

Wskazane dane mogą trafić na stronę na 2 sposoby - możemy je wprowadzić na stronę, możesz również wprowadzić je samodzielnie, korzystając z bardzo intuicyjnego systemu edycji danych na stronie - w formie osobistego organizera.

Wprowadzenie gotowych danych to maksymalnie 15 minut. Wprowadzone w ten sposób dane możesz w dowolnym momencie edytować, aktualizować i wprowadzać kolejne - nasz dział obsługi może to również zrobić za Ciebie.

Jak tylko zaakceptujesz projekt strony oraz wprowadzone dane - rozpoczynamy indeksację strony w wyszukiwarce Google - czyli Twoja strona pojawia się w internecie. Teraz naszym zadaniem jest jej pozycjonowanie na wybrane frazy, tak aby strona znalazła się jak najwyżej na liście wyników Google.

Zadaniem pozycjonowania jest przyciągnięcie jak największej liczby odwiedzających stronę, zadaniem Twojej strony zaś, jest uczynienie z odwiedzających Twoimi pacjentami - zadbamy o to dla Ciebie…tym się właśnie zajmujemy.

Oferta Demo

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo