O nas

Kim jesteśmy?

img-about-us

Stanowimy zgrany zespół specjalistów z zakresu kreowania wizerunku i komunikacji marketingowej, kreacji grafiki i fotografiki oraz zarządzania i tworzenia profesjonalnych rozwiązań informatycznych i internetowych.

Wiemy jak ważna jest promocja i dobra identyfikacja w internecie w dotarciu do jak największej ilości pacjentów. Własna strona internetowa to idealna możliwość stworzenia pozytywnego wizerunku w świadomości pacjentów. Mamy również świadomość jak silna jest konkurencja na rynku usług medycznych i jak ważne jest dotarcie do poszczególnych pacjentów.

Zbudowaliśmy firmę rodzinną i pracujemy w grupie zaprzyjaźnionych firm. Założyciele pochodzą z rodzin lekarskich, znamy więc specyfikę potrzeb w ochronie zdrowia i wiemy co oznacza marketing w gabinetach lekarskich a także dużych placówkach medycznych.

W branży reklamowej działamy od 2005 roku a od 2009 roku jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy serwis dedykowany wyłącznie lekarzom - od tamtej pory budujemy markę Lek-Med.pl w oparciu o sugestie i wsparcie lekarzy z całego kraju a także zza granicy.

Współpracujemy z wieloma przychodniami, klinikami i szpitalami, rozwijając jednocześnie wsparcie marketingowe i dedykowane rozwiązania dla jednoosobowych gabinetów lekarskich - jednym słowem zajmujemy się marketingiem dla lekarzy a nasza specjalizacja to strony dla lekarzy.

W dobie postępującej cyfryzacji i w myśl zasady, że w internecie można znaleźć wszystko co nas interesuje i każdy może mieć wpływ na informacje, które kształtują naszą świadomość -  oferujemy Państwu możliwość realnego wpływu na swój wizerunek w internecie oraz usprawnienia codziennych czynności związanych z wykonywaną pracą.

Cieszymy się, że prezentowane rozwiązania spotykają się z Państwa satysfakcją i bezpośrednio przyczyniają do rozwoju gabinetów, jak i dają możliwości usprawnień, prowadzących do zwiększenia czasu wolnego, który jest obecnie bezcenny.


STRON

PROJEKTÓW

APLIKACJI

Lekarze medycyny specjalizują się w niesieniu pomocy zdrowotnej, my specjalizujemy się w tworzeniu wizerunku oraz rozwiązań internetowych ułatwiających pracę lekarzom - skracamy czas pracy na rzecz zasłużonego wypoczynku.


Ułatwiamy lekarzom dotarcie do potencjalnych pacjentów oraz pacjentom do lekarzy.

Naszym celem nadrzędnym jest umożliwienie Państwu kreacji własnego wizerunku w internecie oraz podkreślenie wyjątkowego charakteru Państwa pracy, pełnej zaangażowania w niesienie pomocy zdrowotnej.


Chcemy również dać możliwość łatwego odnalezienia swojego lekarza każdemu kto sięga po komputer i szuka pomocy w internecie, co w dobie postępującej cyfryzacji jest bardzo częste.


Nasze usługi cechuje wysoka jakość, oddanie i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz korzystna cena. Stawiamy na ciągły rozwój i proces doskonalenia świadczonych usług.


Najważniejszy jest dla nas kontakt osobisty - jesteśmy na rynku od wielu lat i stawiamy na długotrwałe, bliskie relacje z naszymi partnerami - lekarzami. Długoterminowy, stały rozwój i gwarancja, że jesteśmy do Państwa dyspozycji to kolejna wartość, którą bardzo cenimy.


Najlepiej skontaktować się ze mną osobiście i porozmawiać o indywidualnej współpracy.


tel. 500 160 321
email: milosz.piasecki@lek-med.pl