Potrzeby lekarzy

Czytaj poprzedni wpis:

STRONA INTERNETOWA GABINETU LEKARSKIEGO

Czytaj następny wpis:

GOTOWE SZABLONY STRON DLA LEKARZY

INDYWIDUALNY PROJEKT GRAFICZNY STRONY

Wykonanie indywidualnego projektu strony wchodzi w zakres naszych usług w ramach Pakietów platinum, platinum plus oraz przychodnia plus.

Na podstawie Twoich potrzeb, które określamy podczas rozmowy, zadając konkretne pytania określamy cel i przesłanie Twojej nowej strony. Naszym zadaniem jest uzyskanie spójnego, pozytywnego przekazu skierowanego do Twoich pacjentów.

W intuicyjny dla pacjentów sposób przedstawimy Twój zakres usług, miejsca i godziny przyjęć, formy kontaktu, najważniejsze informacje praktyczne będą na jego wyciągnięcie ręki. To bardzo ważne, aby dosłownie każdy czuł się dobrze na Twojej stronie i potrafił znaleźć potrzebne mu informacje.

Na konkretny przekaz składają się elementy graficzne, wybrana kolorystyka, zdjęcia o tematyce zdrowotnej i lekarskiej, określone treści znajdujące się na stronie. To wszystko niesie jasne przesłanie - jesteś na stronie zaufanego profesjonalisty.

W ten sposób wzbudzamy określone emocje u potencjalnych pacjentów i budujemy Twój pozytywny wizerunek w ich świadomości.

Zależy nam, aby Twoja strona była odwiedzana jak najczęściej, aby jej adres był przekazywany najbliższym i znajomym - jednym słowem, aby polecali Twoje profesjonalne usługi i korzystali z nich jak najczęściej.

Wyjątkowy projekt graficzny to także prestiż… Szukasz wyjątkowości korzystając z życia, kupując samochód, jadąc na ciekawe wakacje, podobnie jest ze stroną www - chcesz mieć najlepszy projekt, na którzy pacjenci spojrzą z uznaniem a koledzy lekarze z nutką zazdrości.

Indywidualny projekt graficzny strony lekarza - Twojej strony - powinien oddawać Twój indywidualny charakter, oddanie niesieniu pomocy zdrowotnej, profesjonalizm, doświadczenie, ciągły rozwój kompetencji, poświęcenie i wiele, wiele innych...

Czy te wszystkie przymioty najczęściej poszukiwanego przez pacjentów lekarza można określić, zebrać i w najlepszym świetle zaprezentować pacjentom?

Tak - w tym się specjalizujemy i jesteśmy skuteczni! Tak zbudujemy Twój wizerunek…

Oferta Demo

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo