Blog informacyjny
0
Czytaj następny wpis:

PO PIERWSZE STRONA INTERNETOWA, PO DRUGIE POZYCJONOWANIE

Czytaj poprzedni wpis:

Reprezentacja Lek-Med.pl na szczycie Mont Blanc

post-image

Klinika Chirurgii Serca Akademii Medycznwej we Wrocławiu nowym partnerem naszej firmy

Przez Miłosz Piasecki

W czerwcu 2011 roku przygotowaliśmy kompletny system identyfikacji wizualnej wraz ze stroną internetową, którą można już odwiedzić w sieci pod adresem www.chirurgiaserca.pl. Zaprojektowane z dbałością o detale strona internetowa, folder informacyjny kliniki, a także wyjątkowa sesja zdjęciowa stanowią najlepszą wizytówkę i gwarancję jakości naszej firmy.

Działania firmy Lek-Med wraz z zespołem Lekarzy Kliniki Chirurgii Serca można uznać za pionierskie w skali kraju pośród klinik uniwersyteckich. Aktywnie promowana nowoczesna strona internetowa ma na celu zapewnić trwałe miejsce Kliniki w internecie i łatwość kontaktu dla Pacjentów. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie najwyższej jakości komunikacji elektronicznej Pacjentom.

"Technika komputerowa i Internet otworzyły ludzkości nowe możliwości łączności, rewolucjonizując nasze życie podobnie jak kiedyś pismo, druk, telegraf czy radio. Będąc przekonanym, że stwarzanie komfortu informacyjnego jest też skutecznym narzędziem leczniczym i edukacyjnym zachęcam wszystkich do nawiązywania z nami kontaktu na drodze elektronicznej."

Myśl Pana Profesora W. Kustrzyckiego zachęcająca Pacjentów do odwiedzania serwisu www.chirurgiaserca.pl doskonale oddaje nasze motto i wpisuje się w misję naszej pracy dla Państwa.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia najnowszej realizacji pod adresem

www.chirurgiaserca.pl

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo