Blog informacyjny
0
Czytaj następny wpis:

Reprezentacja Lek-Med.pl na szczycie Mont Blanc

Czytaj poprzedni wpis:

Lek-Med.pl patronem merytorycznym programu Przyjazna Przychodnia

post-image

Lek-Med.pl obecny w prasie branżowej!

Przez Miłosz Piasecki

Szanowni Państwo mamy przyjemność poinformować, iż w najnowszym numerze Menedżera Zdrowiała ukazał się artykuł, w którym nasi eksperci zostali zaproszeni do fachowego przedstawienia obecnych trendów w tworzeniu kampanii internetowych dla jednostek służby zdrowia.

Menedżer Zdrowia to profesjonalne pismo branżowe o charakterze business to business, skierowane do szerokiego grona menedżerów związanych z rynkiem medycznym. Dostarcza informacji z zakresu zarządzania publiczną i prywatną służbą zdrowia, zaopatrzenia szpitali i centrów medycznych, sposobów inwestowania oraz pozyskiwania funduszy w sektorze usług medycznych.

Zdobyte doświadczenie i bogate portfolio realizacji czyni nas ekspertami w dziedzinie rozwiązań informatycznych i marketingowych dla lekarzy, szpitali i firm medycznych. Mamy nadzieję wkrótce móc podzielić się naszą wiedzą na łamach kolejnych magazynów.

Zapraszamy do lektury!

PDF Artykuł w wersji elektronicznej

Wersja demonstracyjna

Zamów wersję demonstracyjną i sprawdź promocje w tym miesiącu!

Przygotujemy stronę z uruchomionym systemem CMS (system do edycji treści) i/lub rejestracją pacjentów online oraz propozycję projektu.

Skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zamów demo